logo-mini

Susisiekite su mumis

Informacija

Kaip susisiekti?

Visuomet esame už sklandų bendravimą tarp mūsų ir kliento. Greitesniam susisiekimui siūlome kairėje pusėje pasinaudoti susisiekimo forma, kurią užpildę Jūsų užklausos mus pasieks greičiau! Galite ir rašyti ar skambinti mums betkuriuo Jums patogiu laiku kairėje nurodytais kontaktais.

Taip pat apačioje pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus ir įsitikinti ar Jūsų užklausa jau nebuvo atsakyta kažkam kitam! – BINO.LT

Susisiekimo forma

Jūsų vardas / Įmonė (privalomas)

Jūsų el.paštas (privalomas)

Tema

Žinutės turinys

DUK

Per kiek laiko bus atsakyta į mano užklausą?

Jūsų užpildytos užklausos visada atkeliauja pagrindiniu paštu, esame atskyrę naujus ir jau esamus klientus skirtingomis užklausomis, kad bendravimas būtų kuo patogesnis ir sklandesnis. Darbo dienomis atsakome nuo 8:00 val iki 21:00 val. Savaitgaliais atsakome nuo 10:00 val. iki 19:00 val.

Kodėl puslapyje nerandu Jūsų kainoraščio?

Kadangi individualiai vertiname kiekvieno kliento užklausą tad ir kaina priklauso nuo poreikių ir norimo rezultato. Visada esame lankstūs ir kaina niekada neviršys Jūsų lūkesčių.

Per kiek laiko pateikiate darbų rezultatą?

Išsiaiškinus Jūsų poreikius visuomet nustatome terminus individualiai, tad vėlavimo pas mus niekada nebūna, nebent yra suderinti papildomi darbai už kuriuos ir nustatome papildomus terminus darbams atlikti.

Ar yra galimybė filmavimams paruošti scenarijų?

Taip. Jei Jūs nusprendėte pasitikėti mūsų paslaugomis ir norite kažko išskirtinio. Visuomet galime pasiūlyti ir scenarijaus sukūrimo paslaugą pagal kurį po to ir yra įgyvendinamas visas projektas. Scenarijus derinamas iki smulkmenų su Jumis.