logo-mini

Teikiamos PASLAUGOS

„Mums tylint – kalbės darbai.“

Per mūsų kol kas 3 gyvavimo metus supratome kur mūsų stipriausios pusės ir kur mūsų didžiausi pajėgumai įgyvendinant svarius projektus. Tad siūlome paskaityti plačiau apie mūsų teikiamas paslaugas ir galbūt Jūs tapsite mūsų sekančiu klientu su kuriuo nuveiksime daug gražių dalykų! Visada norime ir laikomės aukščiausių standartų, besikeičiančių tendencijų ir nuolat tobuliname savo darbo specifiką.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

 • Filmavimas ir montavimas

  Siūlome profesionalias video filmavimo bei montavimo paslaugas tiek filmuojant iš oro, tiek ant žemės. Nufilmuosime ir paruošime medžiagą per sutartus terminus. Filmuojame nuo video reklamos Jūsų įmonei iki muzikinio vaizdo klipo ar LIVE transliacijos. Filmuojame įvairaus pobūdžio renginius, vestuves, vakarėlius, festivalius. Esant poreikiui surasime aktorius, lokacines vietas, paruošime scenarijų Jūsų filmavimui.
 • INTERNETINĖS SVETAINĖS

  Žinome, kad pastebimumas internete tavo labai svarbiu faktoriumi be kurio tapti žinomu ar matomu jau sunku. Internetas tapo įmonės ar veiklos antraisiais namais todėl siūlome internetinio puslapio, elektroninės parduotuvės ar sistemos sukūrimo paslaugas. Paruošiame dizainą ir jį pritaikome pagal Jūsų pateiktas vizijas ar norus. Atsižvelgiame į menkiausias smulkmenas kaip svetainės naršymo greitis ar programinio kodo sutvarkymas. Esant poreikiui galime pasiūlyti ir paieškos optimizavimo (SEO) paslaugas.
 • MAKETAVIMO PASLAUGOS

  Esate matomi per mažai socialiniuose tinkluose ar spaudoje? Galvojate apie naujo prekinio ženklo išleidimą? Padėsime Jums šias problemas pašalinti. Teikiame maketavimo / dizaino paslaugas. Pajėgūs esame logotipo, skrajučių, reklaminių sienelių, tentų, plakatų, vizitinių korteliu, web dizaino ir kitų dizaino darbų kūrimo darbuose.
 • SEO PASLAUGOS

  Dirbame su paieškos sistemomis, mokamos reklamos administravimu, ranktinių žodžių parinkimu pagal verslo šaką. Suteiksime vidinės ir išorinės seo paslaugas. Sutvarkysime reklamines kompanijas, bei patarsime kaip judėti savarankiškai pirmyn.
Dirbkime kartu!

Dirbkime kartu!

El.Paštas: klientams@bino.lt
Telefonas: +37069344405!
Susisiekimo forma