logo-mini

Apie BINO

Dažnai gyvenime susiduriame su problemomis kurių negalime išspręsti vieni. Esame BINO komanda – susibūrę tam, kad Jūsų problemas išspręstume už Jus! Esame vieninga, kruopšti komanda pasiryžusi Jūsų nenuvilti!

1. BINO PRADŽIA

Viskas prasidėjo nuo to, kad surinktas žinių bagažas dizaino, programavimo ir filmavimo srityse leido žengti nemažą žingsnį link platesnio paslaugų spektro kurį dabar siūlome įvairiems klientams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Kruopščiai atrinkti specialistai kurie puikiai išmano savo darbą susibūrėme į bendrą komandą kurios tikslas palengvinti klientų kvėpavimą ir padėti išsiskirti savo įvaizdžiu tarp galybės konkurentų!

2.VYSTYMAS

Kai sukūrėme pirmus realius rezultatus supratome, kad esame reikalingi ir kad mūsų darbai yra vertinami teigiamai tarp 98% mūsų klientų. Nuolat buriamės įvairiems susirinkimams, savęs tobulinimui. Visos idėjos gimsta komandoje kartu sugebame rasti sprendimus į visas Jūsų pateiktas užklausas. Esame tam, kad realiais darbais spręstume Jūsų iškilusias problemas.

3.ATEITIS

Kaip ir visi ieškome sprendimų kaip tapti stipresne komanda tiek išoriniais darbais tiek vidiniame pasitenkinime. Nuolat mokomės iš klaidų, taisome, koreguojame savo darbo specifiką. Analizuojame atliktus darbus, renkame skirtingus braižus kiekvienam projektui. Nuolat mokomės ir tobuliname žinias, kad pasiektume vis geresnių rezultatų. Mūsų paspirtis – Mūsų klientai!

MŪSŲ LOGOTIPAS

MŪSŲ MAŽOJI DALIS

Rachel | Latvija

Rachel | Latvija

Vyr.Dizainerė

Tomas | Lietuva

Tomas | Lietuva

Įkūrėjas

Edvinas | Lietuva

Edvinas | Lietuva

Vyr.Operatorius

Jau apgalvojote ko norite? Metas mums tai išgirsti!