logo-mini
grafinis dizainas, maketavimas, dizainas, tendencijos, 2019

Grafinio dizaino tendencijos 2019 metams

Dalintis

Pasižvalgėme ką prognozuoja Adobe, Dreamstime, Shutterstock ir kt 2019 metams grafinio dizaino sferoje su kuriomis galite susidurti šiais metais.

 

Tai vėl tas pats metų laikas – naujieji metai, kai didžiausios dizaino kompanijos prognozuoja ir žiūri kas gali būti madinga grafinio dizaino platybėse šiais metais. Aišku jų didžiausias tikslas yra parduoti fotografijas kurios pagal juos bus „mados klyklsmas“. Gali būti, kad jau matėte ar pasižvalgėte kokios mados ateina šiais metais ir ką naudosime daugiausiai. Galbūt jau naudojate naujausias Shutterstock nuotraukas ar vektorius. Betkokiu atveju straipsnis apie tai ką atrinkome ir ką matome kas bus šių metų mada.

 

Spalvų gamos ir tendencijos 2019

grafinis dizainas, maketavimas, dizainas, bino

 

Naujausios Shutterstock prognozės spalvų pasirinkimui ir dizaino darbams tampa daugiau futuristinės ir technologinės tai UFO green ( ateivių spalva ), plastikinė rožinė ir protono violetinė kurios dominuos šių metų dizainerių naujienose. Dominuojančios ir madingos spalvos bus naudojamos pasauliniu mąstu ir neatsiliks nuo fotografijų retušavimo jos bus naudojamos kartu. Adobe sudarė partnerystę su Pantone ir sukūrę paveikslėlių galeriją ( pavyzdžiai apačioje ) kurie atspindi spalvas 2019 metams. Ši rožinė spalva buvo išrinkta naujų metų spalva.

 

Įvaizdžio kūrimas ir dizainas 2019 metai

 

Rožine ir violetinė spalvų tonai gryžta vėl iš 1990 metų ir taps vėl madingomis spalvomis. Spėjama, kad bus naudojama taip pat ir internetinėms svetainėms bei marketingui. Adidas kompanija jau pradėjo savo naujus metus ir paleido naują kolekciją būtent senajam 1990 metų dizainui. NUORODA PERŽIŪRAI

Dar viena įdomi detalė, kad lygios linijos ir aštrūs kampai šiais metais išnyks ir bus pakeisti švariais elementais ir tekstūromis kurie atspindės tam tikrus objektus. Naudosime didesnius objektus ir figūras nei įprastai. Spėjama taip pat bus naudojama 3D elementai su realistiniais daiktais ar atvaizdais.

 

Fotografija ir grafika 2019 metai

 

Praeitų metų tendencija išliks ir fotografijų stilius ženkliai neturėtų skirtis nuo praeitų metų Baroko stiliaus įamžinimo. Bus laikomasi didesnio išlaikymo ir daugiausiai dėmesio skiriama detalėms pažymėti. Kaip spėjama gali keistis tik produktų, maisto fotografijos kurios naudos daugiau anksčiau išvardintų spalvų ir jų tonų. Taip pat prognozuojama, kad dominuos gamtos vaizdai ir fotografijos gamtoje su senomis spalvomis ir dideliu išlaikymu. Taip pat bus pasitelkta augalais, medžiais, gamtos detalėmis fotografijoms atlikti. Visada spėjimai gali būti klaidingi, bet mes pasistengsime visus metus jums suteikti informaciją kaip keisis mados ir tendencijos. Kas bus naudojama. Dar labai anksti spėlioti kas ištikrųjų dominuos 2019 metais.

 

Sekite mūsų naujienas. BINO.LT