logo-mini
bino.lt

Bino.lt – Šventė trejų metų gimtadienį

Dalintis


Video siužetas – nuo ko viskas prasidėjo ir kokiu keliu žengiame iš arčiau.

Dar 2015 metais turėjome tik pagrindinę veiklą kuri buvo dizainas, internetiniai puslapiai ir elektroninės parduotuvės. Nuo to viskas ir prasidėjo kai Latvijoje įsteigėme pagrindinį BINO padalinį kuris tapo mūsų namais ir meile darbui.

2017 – tų metų galas ir visi 2018 metai buvo visiems mums įsimintiniausias ir svarbiausias mūsų BINO plėtimosi etapas. Atsiradus profesionaliems specialistams, nusprendėme prie mūsų veiklos prijungti filmavimo ir montavimo paslaugas, kadangi matėme, kad šioje srityje galime išspausti didelius rezultatus ir pateikti visai kitokius darbus. Dabar rezultatas parodė, kad mes neklydome – pradžia padaryta ir esame teisingame lygmenyje.

Pasirodėme kaip naujokai, bet žengiame tiesiu keliu, mokomės iš savo klaidų ir esame pasiruošę nuversti kalnus, nes jaučiame, kad čia esame stipriausi!

Gimtadienis mums ne tik šventė, bet ir laikas kurį leidome ir naktimis ir paromis. Dėl to visiškai nesigailime, nes nusprendėme, kad tai yra mūsų pašaukimas ir meilė dalykams kuriuos sugebame geriausiai. Tikimės, kad ateinantys metai suteiks dar didesnių iššūkių, įdomių projektų ir klientų kuriems esame pasiruošę suteikti pagalbą sprendžiant jų iškilusias problemas.

TRYS DIDELI METAI ATIDUOTI JUMS!
BINO.LT – Modernių idėjų dėžutė